koniec-świata-za-dwa-lata. beton i jego technologie. orry-gami dla zaawansowanych. pokój & kuchnia. świt leminga. reflex słonia. reaktancja. patysie, dżender-szmender, zen, tak & ramen.

wtorek, stycznia 22, 2013

niedziela, stycznia 20, 2013

Spóźniony post noworoczny.

Nie było mnie trochę (nie było mnie też trochę więcej, więc zapomniałam o tym poście czekającym w "wersjach roboczych"). W tym czasie sporo wejść zaliczył ostatni post wg zasada, że był ostatni. To mnie wzruszyło. W czasie mojej wirtualnej nieobecności prezydentem został Obama, a kalendarz majów skończył się 21.12.2012.

source: facebook ifls
Obeszłam też urodziny Jezusa i Isaaca Newtona.

source: facebook ifls
Polecam w ten sposób fejsbookową stronę I FUCKING LOVE SCIENCE. Dlaczego bywam tu mało/niewiele/rzadko? Bo jest całe mnóstwo fantastycznych, inteligentnych ludzi, którzy piszą o sprawach, które mnie ciekawią, w sposób o wiele bardziej interesujący ode mnie. To krzepiące. Trzymajcie ludzie tak dalej.

Happy New Year 2013.

Ballada o dzieciach, których nie chciał buk ...

Kolejny tekst by a., który polecam. Warto, bo niegłupio:

lemingi i inne żyjątka: cywilizacjo kretynów, odwal się od dzieci: Dzieci widoczne na zdjęciach poniżej urodziły się dzięki metodom wspomaganego rozrodu, zostały adoptowane bądź przyszły do swojej rodziny in... (kliknij w to niebiesko-szare, żeby poczytać dalej)

Droga Mu,

i co o tym myślisz? Czy dzieci z in vitro istnieją naprawdę? 
A może to tylko szum medialny, który ma odwieść czytelników/obywateli od spraw naprawdę ważnych, takich jak giętkość brzozy (betula; domena eukarioty, królestwo rośliny, gromada okrytonasienne, klad rośliny naczyniowe i nasienne, rząd bukowce, rodzina brzozowate, rodzaj brzoza)? To przecież jest możliwe. Ukazał się kalendarz, a wiadomo, że jak coś jest drukiem, to może być manipulacja.

Całuję :*,
Mysz.