koniec-świata-za-dwa-lata. beton i jego technologie. orry-gami dla zaawansowanych. pokój & kuchnia. świt leminga. reflex słonia. reaktancja. patysie, dżender-szmender, zen, tak & ramen.

sobota, lutego 07, 2015

wczoraj był gorący dzień.

różne takie cytaty można było usłyszeć ...

W Szwecji 45 proc. osób nie jest odbieranych po śmierci, 70 proc. gospodarstw to gospodarstwa jednoosobowe, 40 tys. dzieci ma rodzica homoseksualnego. Do tego chcecie doprowadzić! (Kempa Beata, Sprawiedliwa Polska)

Jeśli dwóch panów w związku homoseksualnym się pobije, a jeden z nich oświadczy, że w tym związku pełnił rolę kobiety, to czy w świetle tej konwencji sąd nie będzie musiał uznać, że została pobita kobieta? (Wróbel Marzena, niezrzeszona)

Ta konwencja sprawi, że przemoc wobec kobiet ulegnie zwiększeniu, a nie zmniejszeniu. To, co mówiła pani Nowicka jest skandalem. Tu nie chodzi o przemoc, tu chodzi o przemodelowanie naszego społeczeństwa. Chodzi o wprowadzenie do naszego porządku prawnego pojęcia płci społeczno-kulturowej. (Wróbel Marzena, niezrzeszona)

Dlaczego idziecie na wojnę z polską kulturą, polską tradycją i polską religią? Dlaczego wam to przeszkadza? Czy naprawdę uważacie, że rodziny, w których zostaliście wychowani, są źródłem zła i przemocy? (Sadurska Małgorzata, PiS)

i było hańba! hańba! tysz.
... czyli to jednak homoseksualiści nie będą przyczyną wyginięcia narodu, gdyż mogą mieć dzieci? nawet spiskowe teorie podlegają więc ewolucji. Darwin znowu miał rację.