koniec-świata-za-dwa-lata. beton i jego technologie. orry-gami dla zaawansowanych. pokój & kuchnia. świt leminga. reflex słonia. reaktancja. patysie, dżender-szmender, zen, tak & ramen.

sobota, kwietnia 02, 2016

Multimedia to prawdziwy wynalazek szatana

droga Mu, to przez nie ludzkości przestały odrastać utracone kończyny, jak to się działo za sprawą boga jedynego jeszcze w średniowieczu.

Gazeta bardzo niezależna obwieściła, że grupka młodych ludzi wyklaskała Stuhra podczas spektaklu Boskiej:
Wczoraj w teatrze „Polonia” w Warszawie grupka osób „wyklaskała” Macieja Stuhra. (...) To forma protestu przeciwko ostatnim „żartom” aktora wymierzonym w ofiary katastrofy smoleńskiej i pamięć mordowanych przez sowietów Żołnierzy Wyklętych podczas tegorocznej gali „Orłów”. Kilka osób postanowiło nawiązać do nieco już zapomnianej tradycji nakazującej „wyklaskiwać” aktorów kolaborujących z okupantami. (...) Dyrektor teatru i odtwórczyni głównej roli w spektaklu podczas którego wyklaskano Stuhra Krystyna Janda wyraźnie zdenerwowana akcją młodych ludzi przerwała spektakl i poprosiła ochronę o wyproszenie ich z teatru. Oni jednak postanowili opuścić budynek już wcześniej.
Pomińmy, droga Mu, fakt, że nigdy nie wyklaskiwano aktorów kolaborująych z okupantami, bo nie byłoby to możliwe w czasie WWII i to, że żarty nie były wymierzone w tych o których wspomniano, ale w panów i panie, którzy na trupach kręcą swoje lody. Ale na dodatek te multimedia ... i z grupki młodzieży robi się starszy pan ... który jednak nie postanowił opuścić budynku wcześniej ...

BOSKA, 29.03.2016
Oto przebieg incydentu podczas spektaklu "Boska" w dniu 29 marca 2016 r. Film nagrany przypadkowo przez jednego z widzów. Wyklaskuje, według naszych ustaleń, pan Wojciech, autor plakatu "Achtung Russia!" i współzałożyciel Ruchu Higieny Moralnej.
Opublikowany przez Krystyna Janda na 1 kwietnia 2016


Jasne jest, że ten świat zmierza ku zagładzie ...

Mysz Po Prostu.