koniec-świata-za-dwa-lata. beton i jego technologie. orry-gami dla zaawansowanych. pokój & kuchnia. świt leminga. reflex słonia. reaktancja. patysie, dżender-szmender, zen, tak & ramen.

niedziela, czerwca 28, 2015

tydzień rodem z piekUa

ogłaszam za zakończony.

w czwartek poparto w polskim Sejmie rządowy projekt in vitro. zajęta i przysypana papierami pewnie bym tego nie zauważyła, gdyby nie reakcja Episkopatu (naprawdę? naprawdę). Ich eksperci (nie wiem dokładnie w czym) ogłosili bowiem klęskę etyki (nie wspomnieli jakiej) w medycynie i polityce. widać, że bruzda dotykowa nie jest zjawiskiem nowym. Fronda niezawodnie opublikowała w związku z tym LISTĘ ŚMIERCI (que?).

następnego dnia Zgniły Zachód też pojechał po całości. Decyzją Sądu Najwyższego w USA wprowadzono legalność małżeństw homoseksualnych we wszystkich stanach. w związku z tym wydarzeniem facebook umieścił aplikację, która umożliwiała pokolorować tęczą swoje zdjęcie. jeden Polak miał nawet okazję stać się odrobinę sławny, ponieważ były gubernator Kalifornii był łaskaw odpowiedzieć mu, gdzie ma jego opinię odlajkowania profilu z powodu tęczowego poparcia:


i tylko terroryści ISIS przysłużyli się w tym tygodniu ekipie malkontenctwa.
kto nam zwróci za nasze japonki tesco value?
o jakże cierpią ci wszyscy Szwedzi przez najazd muzułmanów!