tydzień rodem z piekUa

ogłaszam za zakończony.

w czwartek poparto w polskim Sejmie rządowy projekt in vitro. zajęta i przysypana papierami pewnie bym tego nie zauważyła, gdyby nie reakcja Episkopatu (naprawdę? naprawdę). Ich eksperci (nie wiem dokładnie w czym) ogłosili bowiem klęskę etyki (nie wspomnieli jakiej) w medycynie i polityce. widać, że bruzda dotykowa nie jest zjawiskiem nowym. Fronda niezawodnie opublikowała w związku z tym LISTĘ ŚMIERCI (que?).

następnego dnia Zgniły Zachód też pojechał po całości. Decyzją Sądu Najwyższego w USA wprowadzono legalność małżeństw homoseksualnych we wszystkich stanach. w związku z tym wydarzeniem facebook umieścił aplikację, która umożliwiała pokolorować tęczą swoje zdjęcie. jeden Polak miał nawet okazję stać się odrobinę sławny, ponieważ były gubernator Kalifornii był łaskaw odpowiedzieć mu, gdzie ma jego opinię odlajkowania profilu z powodu tęczowego poparcia:


i tylko terroryści ISIS przysłużyli się w tym tygodniu ekipie malkontenctwa.
kto nam zwróci za nasze japonki tesco value?
o jakże cierpią ci wszyscy Szwedzi przez najazd muzułmanów!

Komentarze

 1. A na dodatek Biedroń zdjął obraz świętego miłośnika pomników własnych, twórcy nowoczesnej ochrony pedofilii i rekordzistę świata w ilości apeli o pokój i miłość bliźniego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakże on mógł?
   Bo wygląda na to, że jeśli ktoś powiesi obraz JPII to nikt inny nie może go już ściągnąć, never&ever, nawet na malowanie ścian. Bo świntokradztwo.

   Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty