wczoraj był gorący dzień.

różne takie cytaty można było usłyszeć ...

W Szwecji 45 proc. osób nie jest odbieranych po śmierci, 70 proc. gospodarstw to gospodarstwa jednoosobowe, 40 tys. dzieci ma rodzica homoseksualnego. Do tego chcecie doprowadzić! (Kempa Beata, Sprawiedliwa Polska)

Jeśli dwóch panów w związku homoseksualnym się pobije, a jeden z nich oświadczy, że w tym związku pełnił rolę kobiety, to czy w świetle tej konwencji sąd nie będzie musiał uznać, że została pobita kobieta? (Wróbel Marzena, niezrzeszona)

Ta konwencja sprawi, że przemoc wobec kobiet ulegnie zwiększeniu, a nie zmniejszeniu. To, co mówiła pani Nowicka jest skandalem. Tu nie chodzi o przemoc, tu chodzi o przemodelowanie naszego społeczeństwa. Chodzi o wprowadzenie do naszego porządku prawnego pojęcia płci społeczno-kulturowej. (Wróbel Marzena, niezrzeszona)

Dlaczego idziecie na wojnę z polską kulturą, polską tradycją i polską religią? Dlaczego wam to przeszkadza? Czy naprawdę uważacie, że rodziny, w których zostaliście wychowani, są źródłem zła i przemocy? (Sadurska Małgorzata, PiS)

i było hańba! hańba! tysz.
... czyli to jednak homoseksualiści nie będą przyczyną wyginięcia narodu, gdyż mogą mieć dzieci? nawet spiskowe teorie podlegają więc ewolucji. Darwin znowu miał rację.

Komentarze

 1. A w dodatku przez tą konwencję wszyscy będą zmuszeni spożywać paszę treściwą druga stroną układu pokarmowego, specjalnie żeby uniemożliwić posłance Pawłowicz zaspokojenie podstawowych potrzeb i nam jeszcze zmarnieć gotowa!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No a jak.
   Polska tradycja i polska religia vs konwencja antyprzemocowa, rozumiesz IRONIĘ?

   Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty