Ocieplanie wizerunku - a może bambosze z pomponami?

Najpierw wstrząsnął mną tytuł na onecie "Marek Jurek osobiście złożył 200 tys. podpisów". Gdy jednak otwarłam tego njusa okazało się, że Jurek Marek bynajmniej nie podpisał się tyle tysięcy razy na własnej liście poparcia go na prezydenta, tylko tytuł wiadomości wykrzesał z siebie po raz kolejny ten sam półanalfabeta.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

"Ta kampania musi być spokojniejsza, bardziej merytoryczna i bez fajerwerków. Mam nadzieję, że Polacy zobaczą Jarosława Kaczyńskiego takim, jakim jest naprawdę" - przemówił w Sygnałach Dnia w Polskim Radiu poseł PiS Adam Hofman ... OK. Podejdźmy do tego pozytywnie. A nuż tą razą się uda.

Komentarze

 1. Hihihi, takie mamy elity dziennikarskie. Szczerze mówiąc, gdyby nie Ty, nie zwróciłabym uwagi na prawdziwe znaczenie tego tytulu - do tego stopnia zobojętniałam na lakoniczny język dziennikarskich mistrzów pióra.
  Biorąc pod uwagę fakt, że Kaczyński najwyraźniej (jak dotychczas) stara się spędzić kampanię w bamboszach - gdyby Hofman powiedział, że Polacy NIE zobaczą go takim, jakim jest naprawdę, byłby bliższy prawdy.
  cogito

  OdpowiedzUsuń
 2. Może bedzie nasz Jaroslaw na sznureczkach jak kukielka?? Klopot w tym, ze w tym PIS-owskim PR, czyli teatrze nie ma madrego animatora ani rezysera.Prawie kazde posuniecie to strzala we wlasna d..ę!! Pzdrawiam myszko. anafiga

  OdpowiedzUsuń
 3. Myszko,słowo,że to samo pomyślałem:):):) ale z tymi tytułami,to już tak od dawna,przypomnę Ci tylko moje zbulwersowanie i post NIE BOJĘ SIĘ ZABLOKOWANIA.Dotyczyło to tytułu na onecie:Grupa intelektualistów apeluje do Kaczyńskiego-tylko pan dżwignie Ojczyznę z chaosu. Gdy rozwinąłem podstronę znałem z tej grupy dwa nazwiska.Ale tytuł rzucił mnie na kolana.Sama wiesz najlepiej,że wielu ludzi przerzuca tytuły z braku czasu.To zapada w pamięć.Co do ocieplenia wizerunku znasz moje zdanie:):) pisałem o tym. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Idziesz na łatwiznę, Myszo!
  Po kimś tak niezależnym można się spodziewać więcej.
  Uzyskasz tylko tani poklask prymitywów, obawiam się.
  Wiadomo, kogo masz na myśli. Szkoda, że nie zajmiesz się tymi, którzy już ocieplili swój wizerunek metodami PR-owskimi, do, za przeproszeniem, zrzygania ze słodyczy.
  Moim zdaniem wybory, to nie konkurs na najmilszego polityka", a nawet na "najcieplejszego". Wyborców kierujących się podobnymi kryteriami odesłałbym do "Tańca z gwiazdami". Tak wszyscy kandydaci są fajni, a każdy głosujący - kompetentny (wymagania ograniczają się do posiadania telefonu znajomości kilu cyfr od 1 do 9).

  OdpowiedzUsuń
 5. Zauważ, że nie agituję. Balcerowicz, jak tylko został ministrem finansów, zabrał się za podnoszenie podatków (żeby "jego "rząd się wyżywił" i miał na "kiełbasę" dla "przypadkowego społeczeństwa"). "Aferałowie" znów są u władzy. Mnie się to nie podoba. Okradzeni i spauperyzowani przez komunę i postkomunę ("prywatyzacja) stają się znów łupem politycznym. Wolę już Kaczkę (PiS jest dla mnie zbyt lewicowy gospodarczo i zbyt "państwotwórczy", ale rozumiem potrzebę "wrażliwości społecznej"),niż PO, SLD, Samoobronę, czy, pożal się Boże, zombie w postaci SD (Olechowski i Piskorski.... Jezusicku!!!!).

  OdpowiedzUsuń
 6. "Rozmawiała gęś z prosięciem"...
  No to pa!

  OdpowiedzUsuń
 7. PIS mi nie pasuje, bo robi agitko kościelno-narodowe. Ja nie mam nic przeciwko temu, co mówią w Kościele, pod warunkiem, że tymi rewelacjami nie przerywają mi oglądania jakiegoś wartościowego programu. Jeśli ktoś próbuje zmienić prawo z powodów ideologicznych, a nie rozumnych, też nie może liczyć na moją wyrozumiałość. Powtarzam po raz kolejny: niska szkodliwość społeczna nadal w naszym prawnie funkcjonuje. Inne zmiany proponowane na temat aborcji czy in vitro, to coś o czym mogę podyskutować, ale wobec nonsensu niskiej szkodliwości społecznej to fidrygałki. Kto tego nie ruszył, nie może mówić, że za jego panowania państwo stało się "bezpieczniejsze". Srali muchi, bedzie wiosna .... No i te PIS-woskie obchody świąt narodowych. Zatwardzenie. Jak oni chcą nauczyć młodzież dumy narodowej, skoro hitem programu jest przyniesienie klomba na grób?

  Samoobrona to śmieszna partia, ale nie zapominaj czemu istnieje. Istnieje, bo PSL słabo reprezentował tych ludzi, dzięki którym możemy coś żreć.

  Balcerowicz konsekwentnie trzymał łapę na kasie. Nie obiecywał górnikom, hutnikom i innym ciężko pracującym. Nie dziwię się hasłu "Balcerowicz musi odejść". My jesteśmy bardziej w typie Grecji: ja poudaję, że pracuję, Ty poudajesz, że mi płacisz.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty