tabletka po

"Radni sejmiku województwa podkarpackiego sprzeciwiają się wprowadzeniu do sprzedaży w Polsce tabletki „dzień po” bez recepty. Na poniedziałkowej sesji przyjęli apel w tej sprawie do Ministerstwa Zdrowia i parlamentarzystów."

Jak to się szybko potrafią zebrać, gdy w grę wchodzi tabletka, która zawiera substancje szkodliwe ... nieprawdaż.
Farmaceuci nie chcą brać odpowiedzialności.
Nastolatki są głupie.
Podkarpackie ostoją cywilizacji.

Komentarze

 1. Czy nie byłoby dobrze, gdyby radni podkarpaccy znali podstawowe działania matematyczne? Ile oni na tym Podkarpaciu zarabiają i ile z tego oddają "głupim nastolatkom"? Zmierzam do tego, że cena sugerowana tabletki, to 140 złotych. 30x140= 4200 (jeśli nastolatka chciałaby se łyknąć codziennie). Na same tabletki!!!
  Może ja źle robię, że pracuję w tej Irlandii- może powinienem się zatrudnić na Podkarpaciu, jako "głupia nastolatka"?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uważam, że to mógłby być przyczynek do wielkiej kariery w środowisku lokalnym, mój drogi :D

   Usuń
 2. Jako słabo zainteresowany użyciem tabletki (raczej nie mam po co u siebie opóźniać jajeczkowania), nie widziałem załączonej ulotki, ale ponoć zawiera ostrzeżenie "NIE ZAŻYWAĆ W CZASIE CIĄŻY", co oczywiście spotkało się z błyskotliwym pytaniem sekty: "A DLACZEGO"? oraz wnioskiem: "ZNACZY ŻE NIEBEZPIECZNA I WYWOŁUJE PORONIENIE"!
  Teraz z kolei ja mam pytanie, może Ty nadążasz za moherami, bo ja nie ogarniam: Jak może wywołać poronienie, skoro nie należy zażywać jej w czasie ciąży. Toż to zupełnie tak, jakby mieć pretensje o skutki uboczne zażywania doustnego czopków lub kremu antygrzybicznego!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętaj jednak, że chodzi o SEKS. Czopki to czopki, możesz je sobie jeść na kg, ale kwestia zapładniania i figlarnych pozycji musi podlegać ścisłej kontroli. Wszyscy są głupi w tym temacie, żeby być ekspertem musisz mieć zwisający brzuch otulony czarną suknią, albo przynajmniej dokonywać w PRL-u aborcji i wyrazić żal z tego powodu.

   Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty