Kultura podrajcowanych chłopców

Różnie jest.
Niektórzy zbierają podpisy pod czymś tam Kukiza
(w zeszłym sezonie robili to samo pod czymś tam JKM).
On im pluje, oni mówią, że pada. Ale ok, whatever.
Inni, bardziej lokalnie, wbijają sobie noże, bo jedni są za Cracovią, a drudzy za Wisłą (o matko, jakież to podniecające, no po prostu spać trudno).
a gdy ma się dynamit i allahuakbarallahuakbar, to się niszczy Palmyrę, albo jakiś inny obiekt, żeby było wielkie bum. i już polucje nocne niekonieczne.

(przepraszam wszystkich normalnych panów, z udanym życiem seksualnym, którzy jeżdżąc samochodami nie przekraczają dozwolonej prędkości, bo nie muszą się popisywać. chcę dodać, że kobiety też bywają bezgranicznie głupie. teraz jednak jestem dość zła na testosteron).

Pamiętać trzeba o Khaledzie Asaadzie.

Nie wierzę, że nie-państwo ISIS jest niezwyciężone. Sądzę, że przy okazji, niszcząc, coś komuś załatwia, i dlatego wielcy-walczący-o-wolność-całego-świata coś tak jakoś mało walczą ostatnio. Nie będzie kawalerii?
Poważnie, GDZIE JEST KAWALERIA??

Komentarze

 1. To bardziej kultura czy biologia tak wpływa na mężczyzn?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bardzo dobre pytanie :>.

   Trzymając się metafory jazdy samochodem, biologia każe panu jechać szybciej w towarzystwie siedzącej kobiety, aby zrobić na niej wrażenie. Wpływem kultury byłoby stwierdzenie kobiety "już dobrze kochanie, możesz schować fi**a, wszyscy już wiedzą, że jesteś królem szosy".

   Reasumując w teorii pół na pół, w praktyce jednak brak często balansującego komentarza z pozycji kultury.

   Zastanawiam się jednak, co w takim razie z kobietami-piratkami drogowymi. Metafora chyba nie jest idealna :>

   Usuń
  2. Moja dawna miłość pracowała w domu poprawczym dla dziewcząt i twierdziła, że dziewczęta są okrutniejsze od chłopców- chłopcy gdy się biją, to po to, by wygrać i pokazać, kto tu rządzi, a dziewczęta biją się, by zadać ból, okaleczyć przeciwniczkę.

   Usuń
  3. Poza tym kobiety, nie mogąc najczęściej zdominować celu swojej agresji siłą fizyczną, mają też bardziej wyrafinowane formy odgrywania się na nierzyjacielu, częściej posługują się trucizną, także tą metaforyczną ... i to dlatego rozwody bywają tak nieprzyjemne :).

   Usuń
 2. Nie będzie kawalerii, bo obywatele USA i UE strasznie protestowali, gdy kawaleria pojechała do Iraku i Afganistanu. Chyba, że PI zbliży się do atomu. Wtedy jest nawet szansa, że atomem zostanie potraktowane. Mało tego, ostatnio Der Spiegel sugerował nawet, że USA miały przygotowany plan uderzenia jądrowego po atakach 11 września. Nie podejmę się weryfikacji tego newsa, ale za to spokojnie mogę sobie wyobrazić, że jeśli PI będzie blisko posiadania bomby jądrowej, to Jankesi nie czekając, sprezentują im jeszcze kilka dodatkowych, uzbrojonych, zrzuconych z bezpiecznej wysokości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo, i tu myśl trywialna, żadna z wojen prowadzonych przez USA nie służyła uwolnienu jakiegoś narodu, jak głosi ich propaganda. Oni załatwiają swoje konkretne interesy państwowe, np. rozładowanie bezrobocia. No ale to takie oczywiste, że aż mi głupio, że to piszę.

   Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty