III. "W niedzielę Warszawa należała do rodziny ..."

tradycyjna rodzina w tych lepszych czasach: Goebbelsowie i dzieci
W tym roku marsz odbył się pod hasłem "Państwo przyjazne rodzinie". Podczas marszu przeprowadzono plebiscyt w trzech kategoriach: największa liczba dzieci, największa liczba wnuków i najdłuższy staż małżeński.

Komentarze

 1. Nie wiem, co Myszko Droga spowodowało serię takich zdjęć, ale dla mnie są wymowne.Może zbyt wymowne, bo..tyle maja ze współczesnej Polski.A to przeraża...miłego tygodnia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjecie dopełnia całośći:) :) miłego dnia www.strefa88.blog.onet.pl kanibal

  OdpowiedzUsuń
 3. kawa_z_chili@op.pl1 czerwca 2010 00:14

  Oj, z tego Geobbelsa to był dzieciorób...a potem dzieciobójca...Tyle napłodzić i potem otruć..
  Tak Cię wzięło z okazji Dnia Dziecka ? ;-) Myyyyszko....zaczynam się Ciebie bać,ha ha...ciekawe czym mnie jeszcze zaskoczysz ;-)))

  OdpowiedzUsuń
 4. kawa_z_chili@op.pl2 czerwca 2010 23:44

  A w kontekście Warszawy należącej do rodziny, to nie ma to jak tradycyjne wartości rodzinne u hipokrytów ;-)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Samo jakoś tak to zdjęcie mi się znalazło. W ogóle pojęcie rodzinności i rodzicielstwa często jest wykorzystywane w propagandzie, zarówno politycznej jak i religijnej. Zauważ, że szermuje tym kościół katolicki. "Szermuje", bo przecież w warstwie duchowieństwa "rozpłodowość" jest zakazana. No ale każda sekta funkcjonuje na bazie pojęcia rodziny. Cóż więc się dziwić.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty