XVIII. Czekanie

z 1 na 2.V.2011

Dla odmiany zdjęcie nowe, ale już historycznie wielkie. Prezydent Barack Obama i sekretarz stanu Hillary Clinton czekają na efekt akcji komandosów amerykańskiej marynarki w Abbottabadzie. Po kilkuletnich poszukiwaniach został zabity Osama bin Laden odpowiedzialny za atak terrorystyczny na WTC 11.11.2001. Co można dodać?

Komentarze

 1. Oj można, można...
  Po pierwsze, zauważyłem (zakładam, że media dostarczają tego, czego chcą odbiorcy), że ludzi bardziej interesowały techniczne szczegóły (znaczy jak Osama umierał, a nie dlaczego).
  Po drugie, wstrząsnął mną odsetek imbecyli serfujących po internecie. Pomimo przyznania się do zamachów na WTC przez Al Kaidę, pomimo ostatnich pogróżek Bin Ladena, prezentowanych pośmiertnie przez jakąś arabską stację, teoria zburzenia WTC przez CIA jest wciąż żywa, z ich naczelnym argumentem "a ty łykaj wszystko, co ci Amerykanie podsuwają". Zastanawia mnie ich konstrukcja mózgu, czy ona jest identyczna z konstrukcją mojego mózgu, czy ja też potrafię przełączyć mózg na TRYB PRACY "ECIEPECIE" i wierzyć w każdą, najbardziej nawet idiotyczną pierdołę???

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, ludzi są bardziej zainteresowani szczegółami technicznymi (przynajmniej w tym przypadku), a tymczasem (przynajmniej w tym przypadku) ja jakoś nie. Samo zdjęcie jest ciekawe, bo inaczej pokazuje oblicze amerykańskiej prezydencji. Doskonale uchwycona mowa ciała.

  Jeśli chodzi o eciepecie, polecam Zenobiusza. To nasz produkt krajowy :). Możemy być dumni, łyka wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rany, momentami się zastanawiam, czy on tak na poważnie, czy to niezwykle utalentowany parodysta.
  Muszę Ci się przyznać, że kiedyś byłem święcie przekonany, iż grupa Ich Troje, to kabaret, a ich piosenki to umiejętnie pisane parodie współczesnej muzyki rozrywkowej, myślałem, że to taki kabaret O.T.T.O., tylko o ostrzejszym brzmieniu. No i potem się dowiedziałem, że oni tak na poważnie i coś we mnie pękło :-)))

  OdpowiedzUsuń
 4. To normalne , emocje są silniejsze od rozumu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zen jest spoko :). Wyrzuca komentarze lub manipuluje nimi, przy czym ogólnie utyskuje, że to inni manipulują i zaciemniają prawdę. Raz namiętnie kasuje, potem żali się, że ludzie zaglądają, ale nie komentują. Ma też manie prześladowcze i wszystko wydaje mu się podejrzane. To rozczarowany życiem wychowanek PRL-u z rozrastająca się prostatą i ciągotkami szpiegowsko-sekciarskimi. Więc oczywiste, że bardzo lubię tam wpadać :).

  Jeśli chodzi o Ich Troje, mieliśmy dokładnie te same skojarzenia. Nie dopuściłam do pęknięcia :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty