Z czego się śmiejecie? Z siebie samych się śmiejecie ...

To się nowi sejmowi uśmiali już pierwszego dnia. Ludowy Kłopotek rzucił po czasie myślą złotą:
Musimy się przyzwyczajać. Na początku też było takie zaciekawienie, kiedy mieliśmy pierwszego czarnoskórego posła, ale później to już był chleb powszedni, nikogo to nie dziwiło. I teraz przychodzi nam oswajać się z tym, że są w sejmie homoseksualiści, jest transwestyta. I to nie jest łatwe. Ale to też są ludzie. Biedroń to bardzo sympatyczny człowiek i myślę, że ta nauczka była niezła dla nas wszystkich.

Sądzicie, że ludzie nie powinni wydziwiać nad czarnoskórym posłem, bo przecież osoby o innej karnacji istnieją nie tylko w wierszach o murzynku Bambo? Otóż błąd. Nasi osobiści posłowie sprawiają wrażenie jakby przyjechali niedawno z Chamowa do mniasta i wszystko widzieli po raz pierwszy. Ci bardziej zastali prezentują postawę pójścia w zaparte twierdząc, że Biedroń oczekiwał takiej reakcji:
Aluzje seksualne u posła Biedronia pojawiają się cały czas. Tak to odebrałem, ale ktoś inny mógł oczywiście zinterpretować to inaczej - rzecze Niesiołowski. 
Ano ja na ten przykład odebrałam to inaczej. Nawet nie głosowałam na tego faceta, ani na jego partię, ale poczułam niesmak, gdy Tusk też rechotał. Tak sobie myślę, że to zły znak, gdy wyborcy mają inne poczucie humoru niż politycy. Źle dla polityków, bo wyborcy, gwarantuję, jakoś przeżyją emigrację chłopaków z Chamowa za chlebem. I jeszcze próba odwołania Wandy Nowickiej z fotela wicemarszałkowania, bo jakoby jest ona na liście płac przemysłu aborcyjnego. Choć to bzdura to i tak byłaby to mniejsza plama w życiorysie niż być na liście płac "Gościa Niedzielnego". 

Bardzo jestem ciekawa jak będzie to wyglądało dalej. Czy pani Pitera za każdym razem, gdy zobaczy Biedronia będzie myślała o jego penisie? Czy wśród 75 posłów, którzy w formule ślubowania nie odwołali się do boga, będzie taki, który zdejmie w sejmowej sali krzyż ze ściany? Kto walnie do Grodzkiej per "proszę pana"? Jak sądzicie, czy gdyby wziąć do Sejmu zupełnie przypadkowych ludzi prosto z ulicy to byłoby tam w efekcie mniej niekompetentnych, zadufanych w sobie karierowiczów bez doświadczenia? Ciekawa jestem, czy oni też wychodzą z sali obrad kilka minut wcześniej, żeby naładować na talerz kupę żarcia, bo ostatnim przecież nie starczy ... tyle pytań ... i nadal ten zdrowy zapach z-tyłu-obory nad sejmowym basenem.

Komentarze

 1. Jest coś śmiesznego w facecie krygującym się jak filmowa gwiazda, usiłującym zaistnieć głównie medialnie, ( przynajmniej ja tak to odczułem) mniej merytorycznie. Czy śmiałbym się siedząc na sali obrad? Nie wiem. nie wykluczam jednak.
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 2. Powtórzę to, co napisałam u siebie: "Ja bym szybko przeszła nad całą sprawą do porządku dziennego, zamiast robić z Biedronia ofiarę (jak chcą jego zażarci obrońcy) lub przeciwnie - błazna, który "dostał za swoje (jak twierdzą zacietrzewieni oponenci). Niech się chłopak weźmie do pracy, nauczy paru pyskatych odzywek i zacznie walczyć o swoje ideały, zamiast roztrząsać, kto tolerancyjny, a kto homofob. Posłowie zaś powinni popracować nad swoim życiem seksualnym - w końcu "głodny o chlebie myśli"."

  OdpowiedzUsuń
 3. "Aluzje seksualne u posła Biedronia pojawiają się cały czas" Zwłaszcza ze strony prawicy, która najwięcej myśli o seksie homo...ciekawe, ponoć niektóre młode członkinie PiSu (z małopolski) nie stronią od zabaw bi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Miłych Świąt życzę.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty