Jutro sobota. Nie zapomnij.

Apelowała Łucja. No i zapomniałam. Jako zadośćuczynienie serwuję sobie obrazek:

source
  
Po lewej czaszki młodych (od góry): aligatora, dinozaura i ptaka, po prawej dorosłe tych gatunków. O spostrzeżeniach badaczy z Harvardu i University of Texas (Austin, a nie tego z San Antonio, gdzie 2 lata temu studenci wyrazili swoje oburzenie wobec hasła "Wymień swoją kopię Biblii, Koranu lub Vedas na porno"; ja np. nie miałabym nic przeciwko hasłu o odwrotnej zamianie) krótka zajawka na sciencedaily.com,  całość "Birds have paedomorfic dinosaur skulls" na nature.com.
   Poza tym z najnowszych wieści, Droga Mleczna zderzy się z Andromedą, co nawet obwieszczono na huffingtonpost.co.ok (zwracam uwagę na bardzo ładną symulację zdarzenia w filmiku z nvidia). Wprawdzie to się zdarzy za jakieś 3 mld lat, ale przygotujmy się do zmiany kodów pocztowych i wykupmy cukier w hipermarkecie. ba-donka-donk. now, i know it means sth else, but ... myślę, że taki dźwięk może temu towarzyszyć. W międzyczasie będzie oczywiście poniedziałek.

Komentarze

 1. Patrzę na te zdjęcia i chyba się zdecyduję na publikację rozprawy naukowej, na razie mam początek:
  Na początku była Kaczka- Święta Pramatka, która dała początek wszelkiemu jestestwu: aligatorom, dinozaurom i praptakom. Albowiem od Kaczki pochodzimy i ku Kaczce wrócimy (oczywiście prowadzeni przez Wielkiego Kreta- Pana Podziemi).
  P.S.
  Nie wiesz, czy przysługują mi dotacje na otwarcie wydziału Teologii Prawdziwej???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teologii i do tego Prawdziwej? W Wolsce zawsze. Powiem Ci, że jeśli chodzi o Wielkiego Kreta, to ta część dogmatyki zawsze budziła moje zwątpienie. Ale Kaczka-Pramatka to pewnik jak nic.

   Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty