Merry Newton's b-day.

Komentarze

 1. Faktycznie :-)
  Ależ miał gościu niefart..., co z tego, że dokonał najważniejszych w historii odkryć mechaniki klasycznej, co z tego, że typ, jako jeden z pierwszych zgłębiał rachunek różniczkowy i całkowy, który nawet dla najzdolniejszych matematycznie osób nie jest niczym przyjemnym, skoro i tak nikt nie wspomni o jego urodzinach...
  No..., od każdej reguły jest wyjątek..., Ty wspomniałaś :-)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, ja sobie myślę, że jest nas jeszcze paru i choćby z tego powodu warto w ten nowy rok 2013 żyć, pić i się całować. Czego oczywiście życzę i Tobie.

   A już tak miałam ochotę nie wypowiadać się tutaj, ale widzę, że z Owsiakiem zawierucha, to sobie zaraz komencik krótki wysmażę.

   Usuń
 2. Z dwojga złego wolę obchodzić urodziny Jezusa. Był zdecydowanie przyjemniejszym typem, nawet jeśli zasługi dla ludzkości ma mniejsze (jeśli nie ujemne).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego z "dwojga złego"? Ten zwrot oznacza "z dwóch złych rzeczy wybrać lepszą". A chyba nie m u s i s z wcale wybierać? :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty