Zmiotki ze stycznia.

Nie miałam okazji oglądać filmu National Geographic o wypadku pod Smoleńskiem, który wyemitowano 2 dni temu, ale mogę wnioskować, że jest on dość obiektywny i w związku z tym ciekawy. Co naprowadziło mnie na taką myśl? Oh, po prostu lubię czytać posty na Inicjatywie Społecznej Obrońców Krzyża.


Katastrofa w przestworzach - Śmierć prezydenta przez nordstyl

Niekończąca się inspiracja. Kilka dni temu również Sejm odrzucił 3 projekty ustaw o związkach partnerskich. Nie będę tego komentować bo myślę, że do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć, a my nie osiągnęliśmy jeszcze tego etapu (dziękuję panu Tuskowi za stwierdzenie, że pan Gowin wypowiada swoją prywatną opinię. Przynajmniej tyle). Jednocześnie na fejsbuku dopadła mnie prywatna opinia pani K. Pawłowicz. Bo jest już wszędzie. Takie czasy. Widać wyraźnie, że dawniej było lepiej, pani Krysiu :]

Komentarze

 1. Posłanka Pawłowicz dokonała bezprecedensowego ataku na samą siebie, prezesa Kaczyńskiego, szefa klubu parlamentarnego Błaszczaka, ale przede wszystkim, na kler katolicki, gdyż trudno o bardziej bezproduktywną społecznie grupę zawodową i specyficznej moralności Kalego.
  Co do filmu, obecnie wysiłek sekty kozła toruńskiego jest skierowany na to, by zasugerować, iż film dopiero będzie narzucał Zachodowi stanowisko wobec katastrofy, co jest oczywistą bzdurą, gdyż film jest właśnie odzwierciedleniem stanowiska Zachodu (w tym najważniejszych osób w USA z kongresmanami i prezydentem Barackiem Obamą włącznie), czego sekta nie chce przyjąć pod kopuły.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście nie trzeba dodawać, że posłanka Pawłowicz tak tego nie widzi :). Z jednej strony rozumiem ją - na prowincji znam sporo takich kobiet: w pewnym wieku, z ciężko zdobytym statusem intelektualistki i poczuciem, że pomimo tego żaden mężczyzna ich nie chciał. Niektóre żyją nawet całkiem zajętym życiem, pomiędzy mszami i sprawami obcych ludzi, wmawiając sobie, że o takim życiu właśnie marzyły i w związku z tym nie zmieniają niczego. Ot, czasem wjeżdżają gdzieś na wakacje, ba, nawet czasem do innego kraju. Wracają z przekonaniem, że wszędzie jest gorzej, bo nie tak, jak w jedynym miejscu do którego się przystosowały. Plus ich życia jest taki, że umierają pełne podziwu do siebie i pretensji do odszczepieńców. Więc jeśli ktoś marzy o osiągnięciu takiej równowagi, technikę życia polecam.

   Usuń
  2. Pomimo tego, że film tu udostępniłam, jeszcze go nie obejrzałam. Przeczytałam jedynie w jakimś dodatku do programu jak to prawica walczyła o właściwy wymiar. No jakżeby - z sukcesem :). Ale po reakcji młotów widać, że sukces mały.

   Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty