Święto Niepodległości takie, że ...

Amerykanie np. to rozkładają krzesełka i robią grilla. Cieszą się, parady oglądają dziecinnie zadowoleni. Starałam się nie oglądać marszy i podpaleń w Warszawce, ale i tak dzięki mediom co nieco mi do umysłu przeciekło. I ten obrazek z fiołków po raz kolejny jakże prosty i trafny:

Sztuczne fiołki

A żeby nie było, że tylko w stolicy cuda to i Dolny Śląsk błysnął krucjatą. Dobrze, że są zdjęcia. Nie uwierzyłabym tak bez.

Komentarze

  1. Nad wszystkimi cennymi wartościami Polaka i nad przed tysięcznymi związkami słowiańskiej duszy zapanował szowinizm i ksenofobia. Zostały one zbrukane, bądź zaanektowane przez kler. Zarówno mentalnie, jak i materialnie.
    Zasiana nienawiść pokazała swoją twarz. I przy warszawskiej Tęczy, czy na Świętej Górze Ślęza. Obraz 0 Sztuczne fiołki jest adekwatną kwintesencją.
    Pozdrawiam***

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty