rok szkolny się zaczął

więc może nie o szkole.
Cycki, tyłek i cipka nie należą do ciebie czytam.
pisze S. Kubryńska.
niby jak nie należą, jak należą? ale sobie przypominałam jak trzy dni temu kolega koleżankę w ciąży po brzuchu pogłaskał. taka tam koleżanka, rozmawiają raz na miesiąc, ona ma go w doopie, on to w sumie nie wiadomo. pomyślał jednak, że głaskane w zasadzie obcej osoby to super pomysł. chociaż tam ... osoby! normalnie, inkubator.

Komentarze

 1. Prosty i trafny artykuł :-)
  A przy okazji miałem z rana odrobinę uśmiechu, choć i refleksji, bo ta sprawa Angeliny wywoływała u mnie dość poważne myśli na temat lęku przed zachorowaniem i granicy prewencji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z jednej strony mój liberalizm jest posunięty tak daleko, że wg mnie każdy może sobie obcinać co tam mu się podoba. Nawet niektórym by się to przydało :). Natomiast samo rozdmuchanie kolejnego przyczynku do zrobienia sobie implantów w Hollywood wzbudziło mój niesmak leki.
   A może to była zgaga? ;)

   Pozdrawiam.

   Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty