Fronda nie jest dumna.

Kto zrozumie ludzi, Mu?
Portal Fronda tyle pracy włożył w promocję homoseksualizmu (na dzisiaj w wyszukiwarce portalu to hasło konkuruje swoją czestotliwością z "Maryją" - Maryja na razie daje jako taki odpór), a gdy słowa "homoseksualizm" i "homofob" trafiają do słownika obrazkowego dla dzieci, współtwórcy sukcesu nie są zadowoleni.
Może chodzi o pieska?
Tak, myślę, że homofob chciał mieć oprócz zaciśniętych pięści pieska.

Mysz z nowym kotkiem.

Koza

Komentarze

 1. Zawsze podziwiałem możliwości promocyjne homoseksualizmu: Począwszy od kampanii promocyjnej filmu "Ksiądz" rozpoczętej przez Radio Maryja, poprzez walkę tych środowisk z tęczą, na promocji we Frondzie kończąc. Napisane jest bowiem:
  Gdy jest ci smutno i swędzi cię dupa,
  Jedź do Poznania, do arcybiskupa!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tak sobie myślę, że nikt tak nie nagłośnił problematyki homoseksualizmu, zwłaszcza dyskryminacji ze względu na orientację seksualną, jak duchowni katoliccy oraz ich świeccy bracia usiłujący gorliwością nadgonić różnicę stanów.

   Usuń
  2. Tutaj naprawdę nie da się nie docenić ich wspólnej ciężkiej pracy. Powinni dostać za to jakiegoś pokojowego Templetona lub pokojowego Oscara.

   Wierszośpiewanka bardzo piękna. Jesteś poetą :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty