Był ałłłdyt.

Komentarze

  1. Po prostu, tradycyjna PiSowska schizofrenia. Tak tak, Polska jest jednocześnie silna i w ruinie, a moherowi zdrajcy Polski są gotowi PRZYSIĄC NA BOGA że każda z wersji jest prawdziwa- w zależności od tego, co chcą osiągnąć. Jak celem ma być wyższy rating i zagraniczne inwestycje, to jest silna- wręcz potężna, jak trzeba się popłakać i z glutem u nosa pytać "jak żyć", to oczywiście jest zrujnowana przez Tuska.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ale to jest schizofrenia myślowa typowa dla ludzi mocnych w wierze (coraz mniej odpowiada mi porównywanie do schizofrenii, bo to poważna choroba, a to o czym mówimy to zwykłe niechlujstwo inlektualne, mózgowe pole buraczane) - podobnie chrześcijaństwo panuje na świecie i jednocześnie jest prześladowane jako mniejszość.

      Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty