lekcje prokreacji

brzmi to jak żart, droga Mu
 ... a jednak ... chyba nie. mamy już debilne podręczniki do WDŻ, teraz w ramach Narodowego Programu Zdrowia pojawił się apel do dyrektorów szkół o zgłaszanie się do programu, który ma "przeciwdziałać tendencji do odkładania prokreacji".

...czyli, droga ma, najpierw żąt poprzez zmiany w oświacie przekonuje, że masturbacja jest zjawiskiem straszliwym, a miarą uduchowienia u kobiety jest jak najdłuższe zachowanie błony między nogami oraz że Jezus osobiście bierze udział w każdym akcie seksualnym (ale) między małżonkami. azaliż jednak, gdy się już nie zwali wacka mając lat 16 i nie włoży palców do pochwy przed ukończeniem 18 roku życia, krótko po maturze następuję ten czas konieczności, gdy penetracja pochwy jest obowiązkiem wobec ojczyzny. po prostu za mąż mus Ci iść, moja droga (i jeśli to Ciebie nie przekonuje, zadrżyj na myśl o Islamie). oczywiście z pełną świadomością (a także i wiedzą wyniesioną z WDŻ), że najlepszym środkiem antykoncepcyjnym jest obserwacja śluzu i wstrzemięźliwość w dni płodne. są to gotowe zaświadczyć swoim autorytetem jakieś starsze panie, które może miały nawet szczęście całować rękę samego papieża. od antykoncepcji się umiera, bo rak i chemia zabijają. zresztą znajdź mi chociaż jedną osobę, która brała pigułki i potem nie umarła ... widzisz moja droga, szach mat. to dlatego żąt zakazał kobietom, jako istotom o słabszym rozeznaniu intelektualnym, brać te wszystkie tabletki dzień po. to wszystko z troski. ale one są trochę słabe, więc nie rozumiom. zresztą a propos zabijania, to samo dotyczy in vitro. jest na to w sieci mnóstwo dowodów, aż się roi. budujemy ten dobrobyt zniszczony w ciągu ostatnich 25 lat i w końcu zbudujemy nowego człowieka. z błonami i świeżymi plemnikami tam gdzie ich miejsce.

mysz
(trochę zatroskana, że jakby niewiele już w tym temacie może zrobić dla swojego ukochanego państwa, które jest takie piękne z lotu ptaka i wogle. poza tym, chce uciec do Irlandii)

#sztucznefiołki

Komentarze

 1. Wow, mocno napisane, ale zaczynam się obawiać, że serio może to tak wyglądać.

  https://w365dnidookolazycia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Myszko. Masz skrzywiony pogląd na seks, który jest nie tylko związany z fizycznością to również uczucia i odpowiedzialność a nie wyłącznie namiętność . Nie będę tu udzielała wykładu na ten temat, zwłaszcza że bez oporu popisałaś się wiedzą w tym zakresie, tylko, że ta teoria jest błędna, bo krytykujesz coś , czego nie rozumiesz, mimo że wydaje Ci się , że wiele wiesz... Postronni odczytają ten tekst jako wulgarny i odpowiednio sobie o Tobie pomyślą ... Gdzie podziała się kobieca subtelność ?
  Twoja edukacja seksualna zmierza w złym kierunku. Na tacy są dwa jabłka - jedno dorodne
  i zdrowe, drugie robaczywe, Ty wybierasz to robaczywe. To Twoja sprawa, że tak wybrałaś . Zatem - SMACZNEGO - Krystyna

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty