... i refleksji udanych kilka o in vitro, u lemingów moich kochanych:

lemingi i inne żyjątka: parę refleksji o refundacji in vitro: Jako matka trzylatka powierdzam, że w życiu nie ma nic stałego. Jeszcze wczoraj miłościwie panowała nam gulka jeżdżąca czerwoną toyotą, dziś...

lemingi i inne żyjątka: od kiedy wiesz, że jesteś inna? czyli jak rozmawia...: Ponieważ linia polityczna polskiego Episkopatu pt. "kochamy wszystkie dzieci, ale te z in vitro są ocaleńcami ze zbrodni przeciwko ludz...

W ogóle to najlepiej poczytać od deski do deski, bo do rzeczy człowieka pisze w tym temacie. I wakacjonować się, ale pamiętać, że wakacje nie zwalniają z myślenia :).

Komentarze

 1. Wydawać by się mogło, że rzeczywiście, Episkopat od niedawna dopiero poczuł zagrożenie ze strony dzieci z in vitro i im jedynie postanowił dokopać. Nie do końca jest to zgodne z prawdą, gdyż świętojebliwym od lat solą w oku stały tzw. "dzieci patchworkowe", które pracowicie, faszystowsko, oddzielano od dzieci "z dobrych, katolickich małżeństw". Sprawę przybliżyłem tu:
  http://retrospekcjewolanda.blox.pl/2013/08/Antyludzka-sekta.html
  a moją inspiracją były rozmowy panią Małgorzatą Terlikowską i panią Nataszą Dembińską- Urbaniak (w swojej notce zawarłem linki do tych rozmów).
  Gdyby Ci się nie chciało czytać, panie po prostu wygadały się, że szkoły katolickie prowadzą dyskryminację dzieci z rozbitych rodzin i nie dopuszczają ich do nauki ze "zdrową ideologicznie rasą katolicką".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wolandzie, mieszkam w małej społeczności. Podziały na lepsiejsze i gorsiejsze dzieci wg prawdy katolickiej obserwuję na codzień :).

   Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty