Przeszczep głowy

niejednemu by się przydał, droga Mu.
ostatnio pisano w różnych takich, w tym także w Newsweeku, że pewien włoski lekarz chce przeszczepić pewnemu rosyjskiemu ochotnikowi głowę. pomijam dyskusję o kwestii technicznej, która na razie wydaje się bajkowym mrzeniem (czy jest takie słowo? nawet jeśli nie ma, mnie się podoba), prawie z każdego artykułu wynika jednak w końcu, że jest to przeszczep ciała. biorcą przeszczepu, co samemu również da się logicznie wywnioskować (a może jednak nie, jak myślisz Mu?), jest właściciel głowy, a nie właściciel ciała. ilu blogerów jednakowoż, tyle opinii:


no właśnie!
zagadka więc taka:
czym myśli osoba, której przeszczepiono cudzą głowę, gdy odkrywa, że ma cudzą głowę?

czekam na odpowiedź z sercem drżącym.

z poważaniem,
Mysz Jednogłowa.

Komentarze

 1. O, choroba.
  Kiedyś miałem następujący sen: Mój przełożony trafił do szpitala, gdzie amputowano mu wszystko, oprócz głowy. I tę głowę ktoś przyniósł do pracy, a ona wydawała polecenia w strasznie opryskliwy sposób. Gdy zapragnęła, bym podniósł do okna, bo chciała spojrzeć z góry na załadunek produkcji, zostawiłem ją na parapecie, żeby nie przeszkadzała w prowadzeniu procesu. Darła się ta łepetyna wniebogłosy, ale nie uległem i już tam została!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :))) No ale przynajmniej łeb nie gadał tyłkiem!
   bo to już byłby hardcore.

   Usuń
 2. Proszę, daj link do tego bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świadomie nie umieściłam linku, ale w gruncie rzeczy łatwo go znaleźć.

   Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty