Rzeczy dobre i ciekawe na zakończenie września?

1) Babcia Księżyc miała medialne zaćmienie z niedzieli na poniedziałek, trzecie z tetrady 2014/15.

Twierdzenie, że to zwiastun spełniania się biblijnego proroctwa to zabobon, ciemnota, niedouczenie, słabo zdiagnozowane i z pewnością nieleczone stany lękowe - wybierz sobie co pragniesz. Związek zaćmienia z apokalipsą jest taki sam jak związek położenia słońca na niebie w momencie Twoich narodzin z Twoją osobowością. Żaden. Powiem Ci jednak, że koniec świata z pewnością nastąpi ... a ponieważ to moje proroctwo się spełni, możesz już zacząć całować mi stopy. Lubię takie rzeczy.

2) Google świętuje dzisiaj, że na Marsie potwierdzono obecność wody.

3) W sobotę maszerowano w Poznaniu dla równości. I wydarzyło się coś bardzo ładnego: wziął w nim udział prezydent miasta, pan Jaśkowiak. Wolność i równość to idee w zasadzie sprzeczne (naprawdę), ale tutaj chodzi o równość bardzo konkretną, nie o jakieś abstrakcyjne pitolenie: równość wobec prawa w określonym przypadku losowym.

Wszechpolacy nie rozumieją, że Ci sami demonstranci poparcia dla idei równości oferują często swoje wsparcie uchodźcom. Bo przecież wg Wszechpolaków uchodźcy to islamiści. Tymczasem Nie-prawdziwi Polacy popierają pomoc dla uchodźców-ludzi. No i co ja Wam mogę poradzić?

Logika jest taka, moi drodzy Wszechpolacy, że to marsz także dla waszej równości - wszystkich tych, którzy będąc w waszych szeregach, ukrywają swoje erotyczne marzenia i płaczą nocami w poduszkę. I marsz dla równości wszystkich imigrantów (także z krajów islamskich), którzy mają odmienną orientację seksualną. Jeśli myślicie, że w pewnych środowiskach homoseksualiści się nie rodzą, obawiam się, że żyjecie złudzeniami. Oby pobudka nie była zbyt brutalna.

Komentarze

 1. Ach, ta lewica w swoich ciepłych kącikach wciąż nie rozumie. W imię równości i wolności jakiś Afgańczyk z nadziejami ma dostawać od państwa polskiego mieszkanie i wyżywienie, oraz zasiłek w wysokości takiej, jak Polak dostaje po 20 latach pracy, bo wczęśniej według wolnych i równych jeszcze nie zasłużył. W imię masturbacji moralnej intelektualistów chcących się pozachwycać swoim wielkodusznym antyrasizmem 8% mieszkańców naszego kraju żyje w skrajnej nędzy, a wy chcecie przytulać Arabów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I zastanówcie się teraz, kogo wściekły lud będzie wieszał na drzewach? "Faszystów" z ONR którzy prowadzą pracę u podstaw i działalnośc charytatywną, czy światłą lewicę opływającą w luksusy na przyjęciach u Kulczyka?

   Zanim zaprosicie tu mas imigrnatów najpierw rozwiażcie problem biedy, nawet z mniejszością Cygańską sobie nie poradziliście a już chcecie więcej? To nie na waszych zamkniętych osiedlach mają miezkać więc możecie mieć w dupie.

   Usuń
  2. Zasiłek jaki Polak dostaje po 20 latach pracy?

   Chcemy przytulać Arabów? (My. Kogo?).

   Faszyści z ONR prowadzący pracę u podstaw i działalność charytatywną?

   Luksus programem lewicy?

   Wy (my) nie radzicie sobie z mniejszością Cygańską (ONR sobie radzi. Prowadząc pracę u podstaw, oczywiście).

   AF nie stać na mieszkanie w zamkniętym osiedlu. Zanotowałam.

   Mam nadzieję, że chociaż było Ci dobrze.
   Dziękuję i pozdrawiam.

   Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty