Program partii programem narodu.

Pierwsze weto prezydenta Dudy nie dotyczy spraw gospodarczych, ani oświatowych (a zapewne niejedno weto tutaj by się przydało).

Prezydent postanowił zawetować w mękach przyjętą ustawę o uzgodnieniu płci. Nie jestem zdziwiona. Polacy nie chcą zmieniać sobie płci, co im nakazuje ustawa, i prezydent wszystkich Polaków ruszył na pomoc z odsieczą. Rozumisz ...

Komentarze

  1. Musiał se walnąć jakieś veto, żeby okazać swą pełzającą u stóp Episkopatu postawę, poza tym gdy zmieni się władza, nie będzie mógł wetować niczego, bo od tej pory jego zadaniem będzie wazelina.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Rzeczywiście masz rację, co będzie mógł zawetować po wygranej PiS? Ewentualnie wniesie protest na kolejkę w sejmowej toalecie.

      Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty