dudududu

takie różne dyskusje.
Co za kpina stylistyczna: sam prezydent nie wierzy w to, że Kamiński nie zostanie skazany, więc go ułaskawia przed skazaniem (głęboko po ludzku – bo kolega z partii i ocalając w ten sposób twarz polskiego sądownictwa, które nie ma już prawa do niezawisłych decyzji), ale wróg u bram, więc to nie jest ważne, bo „strzelanina” w Paryżu. Ciekawa jestem na ile ta strzelanina jeszcze wystarczy jako wymówka. ISIS do pracy więc.

Komentarze

  1. Jestem głęboko przekonany, że Mariusz Kamiński zna wystarczająco dużo szczegółów dotyczących kulisów pisania przez Dudę "prezydenckiego" projektu ustawy o SKOK (za czasów, gdy był wyrobnikiem Lecha Kaczyńskiego) oraz uzasadnienia odwleczenia ustawy wprowadzającej kontrolę zewnętrzną SKOK poprzez skierowanie jej do TK, że Andrzej Duda ma prawo się bać, by Mariusz Kamiński nie puścił pary na jego temat.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Czyli kiedyś TK było dobre? Łaska pańska na pstrym koniu jeździ.

      Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty