Klauzula sumienia dla fizjoterapeuty ...

w zasadzie czemu nie?
tylko, kto powinien sobie doczytać w encyklopedii i kto kogo powinien informować? bo poseł już nie musi. został wybrany i figę mu zrobicie.


może to i lepiej? pomyśl, ten poseł mógłby być pielęgniarką. może to i lepiej?

Komentarze

  1. O, jasna cholera! Z lekkiego szoku wyrwało mnie uświadomienie, że jesteśmy po "dobrej zmianie". Prawdę powiedziawszy, nie mam nic przeciw "klauzuli sumienia" POD JEDNYM WARUNKIEM: Pacjenci muszą zdeklarować, czy chcą leczyć się u lekarzy podpisujących klauzulę sumienia, czy też u lekarzy nie podpisujących jej. Skoro jesteśmy po dobrej zmianie, to przestrzegać wyboru należy pod rygorem kary śmierci. I wtedy wszystko jest jasne: Moherowe kobitki prowadzą ciąże u Chazana i innych psychopatów po klauzuli sumienia, a pozostałe kobiety leczą się u pozostałych lekarzy.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W obecnym klimacie ... myślę raczej, że osoby leczące się u innych lekarzy niż tych, którzy podpisali klazulę sumienia, będą mieli z urzędu zakładane teczki obserwacji. Tak na wszelki wypadek :).

      Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty