...

Uznałam, że ten cytat zasługuje na osobne miejsce :)

Chciałbym aby po mojej śmierci spalono moje zwłoki i popiół rozrzucono we wszystkie strony świata. Na pogrzebie żadnych przemówień. Tylko psalmy i modlitwy

Wałęsa Lech

Komentarze

  1. Czyż nie lepiej byłoby, gdyby ofiary katastrofy spopielono, a prochy ich rozrzucono nad Katyniem? Symbolika dla "genetycznych patriotów", wystarczajaca, a Wawel - bez profanacji.
    cogito

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja jestem uczulona na słowo "symbolika" w polskim wydaniu. To naród, który zasymbolizuje się na śmierć. A robota stoi.

    Prezydent powinien spocząć w Warszawie. I tak do niedawna niewiele było tam do oglądania, tak ją z ziemią zrównano. Wawel to chwyt pod publiczkę. Nie powiem, że go sprofanowano, bo leży tam już kilku nieudaczników w rożnych sferach życia ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty