O-żyj i zwyciężaj, czyli "a miało być lepiej"

Było tak:


Podobno napis wyjątkowo raził wrażliwych krakowian wychodzących z "mauzoleum" Lecha Kaczyńskiego. Tak przynajmniej wynikało z apeli na blogach posłów Czarneckiego i Migalskiego. Kampania Piwowarska banner zdjęła kilka dni temu. No to teraz jest tak:


Banner reklamowy napoju energetyzującego firmy Oshee pogodzi chyba wszystkich. Myślę, że już wkrótce do posła Migalskiego powinny dojść jakieś, choćby skromne, podziękowania od firmy za wspomnienie i o tym fakcie na  jego blogu.

Komentarze

  1. Myszko, przecież jest jeszcze bardziej prowokacyjny.O ile tamten był?? Ten jest ironiczny, obrazoburczy wręcz!!Czekamy na protesty!!
    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Już p. Migalski kwęczał, stąd wiem :). Teraz dziennikarze będą chyba zataczać coraz szersze kręgi w poszukiwaniu "kojarzących się" reklam w Krakowie. Najmniej na nie zwracają uwagę sami przechodnie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty