IX. Du du du 4 i 7/10

Coluche, lata 80-te, bez związku z tematem, reprezentuje przebłysk inteligencji i wyrafinowania
Myśleliście, że nie można dalej? A jednak można 1 , 2 , 34 , 5  i ...
... politycy PiS zaapelowali dzisiaj o powrót krzyża pod Pałac Prezydencki po pielgrzymce na Jasną Górę (bo tam się wybiera wraz ze studentami; najpierw jutro procesja zabierze go do kościoła św. Anny).

Komentarze

 1. Myszko, spokojnie możesz jeszcze dopisać parę liczebników w tę wyliczankę.Jak u Szymona M. "Końca nie widać"!!
  Serdeczności.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja sama nie mogę nie uwierzyć w to co się dzieje z tym krzyżem...no w życiu bym nie uwierzyła gdyby to nie były fakty...przeraża mnie to, że taki durny ten nasz naród i tak łatwo nas wkręcić w jakieś bezsensowne afery i przepychanki ....nie mieści mi się to w głowie...
  Pozdrawiam:)
  Hope

  OdpowiedzUsuń
 3. Nasz naród wcale nie jest durny, Ci którzy tam wystają to tylko sfrustrowany element ozdobny. Widziałaś te zdesperowane babcie i paru facetów z rozkojarzeniem w oczach?

  Tak jak zatytułowałam nowy post, to przesilenie. Polska coraz bardziej dzieli się na tych, którzy łagodnie przyjmują zmiany i na ludzi niesamowicie zdezorientowanych zmieniającym się światem. Oni nadal chcieliby PRL-u, mszy przy pełnych kościołach, kolejek po kaszankę ... byłoby co robić.

  A widziałaś osoby, które próbowały uniemożliwić uznanie Sądowi Najwyższemu lipcowych wyborów za ważne? Obłęd w oczach. Oni tam przybiegli pewnie w nocy nie mogąc spać, z dowodami, kopertami .. nalegając. W ich własnym mniemaniu cały świat jest przeciwko nim.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty