***

Zapuściłam to miejsce. Ale widzę, że Łucja też (gdyby ktoś chciał umieć odróżnić prawdziwy medalik od fałszywego tutaj proszę; edit po 2 godzinach, uff, nie odeszła, tylko przeniosła się w inne miejsce; teraz prawda nieujawniona ma szansę być jeszcze bardziej nieujawniona). Tekst Milewskiego "Pochwała pierogów" o Polonii amerykańskiej tutaj. A jeśli chcesz wiedzieć, jak wygląda człowiek z in vitro, proszę bardzo:

source
Niektórzy z nich nawet studiują medycynę. Niesamowite, prawda? A wg ustaleń tpdb miało ich nie być. Jestem z wszystkimi, którzy walczą o bycie rodzicami, sposobami które uważają za warte wypróbowania. Z tymi, którzy są świadomi, że rodzicami być nie powinni też. Miłej niedzieli :)

Komentarze

 1. Człowiek z in vitro wygląda jak każdy inny człowiek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale wg przeciwników tej metody w ogóle nie wygląda. Jest potworem, cudakiem, bez duszy, czymś godnym litości do tego stopnia, że w ogóle go nie ma.

   Prolajferzy* mówią w imieniu dzieci ledwo poczętych, jakby były one w pełni rozwiniętymi już istotami, natomiast (najczęściej ci sami ludzie) mówią o dzieciach z in vitro, tych które już się urodziły, jakby ich wcale nie było.

   [*mam na myśli polskich prolajferów, którzy w zasadzie w 90% są skutkiem ubocznym wyznania, a nie faktycznej miłości do dzieci ... na świecie może to wyglądać trochę inaczej]

   Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty