Media narodowe?

Nie publiczne - rzekła posłanka Bubula. PiS ma już plan na media, jak wygra te wybory.

Otóż ... będzie systemowa polityka historyczna. Będziem kręcić epopeje, wypełniające białe plamy. Oczywiście nic w guście antypatriotycznego rewizjonizmu.

Nasz punkt widzenia, czyli czyj? Np. Żołnierzy wyklętych i obrońców Westerplatte. Będą znowu czwórkami do nieba szli (to wyjdą chyba z trzy czwórki i jedna trochę taka nie bardzo czwórka).

Odejdzie się od infantylego przekazu informacji, gdzie każdy może sobie myśleć, co chce. Zamiast tego Polacy będą przez media edukowani.

Aha, i będzie kultura wysoka oraz wpływ widzów, którzy poprzez rady programowe będą współtworzyć przekaz. W związku z tym już od razu widać, że kultura będzie wysoka że hoho.

Dziennikarze będą twórcami. Będą tworzyć wiele rzeczy, ciekawe czy w programach informacyjnych.

Zapomniałabym ... miejsce na dialog społeczny. poważnie, jak już się wypełni białe plamy to będzie dialog. i właściwa debata publiczna. właściwa. Czy to znaczy, że odpowiedzi będą wcześniej wręczane na kartkach? Łubudubu łubudubu ...

Pozdrawiam przyszłych wyborców. Myślmy i delektujmy się.

Komentarze

 1. Nawet to sobie wyobrażam: "Kultura wysoka" reprezentowane przez "Arkę Noego" oraz "Barkę" w wykonaniu Janka Pietrzaka w duecie z Andrzejem Rosiewiczem.
  "Marni artyści" typu Janda, Opania, Olbrychski, Stuhr, Gajos powinni zostać wycięci z wszystkich scen, niczym arcybiskup Wesołowski ze zdjęć prezentowanych przez Episkopat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ba, Stuhrowie to w ogóle powinni emigrować z Polski ... wiesz gdzie. No i Opania ... wiadomo za co. Nie chciał zagrać męża opatrznościowego, i to wcale nie dlatego, że czuł się niegodnym. Olbrychski za dużo pił z Wysockim, Gajos dalej molestuje nowe pokolenie swoim Jankiem, który miał być w tv zakazany, a Janda głupia, jak to baba.

   Zapomniałeś dodać, że codziennie w porze największej oglądalności powinno być "Warto rozmawiać Reload", a te Czubówny i Martyny z sukcesem zastąpiłoby się na wszystkich kanałach WC.

   Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty