#polskawruinie

I tu nie chodzi o to, że ja nie wiem ile się czeka w kolejce do lekarza,
ile kosztuje przejazd autostradami,
ile zarabiają prawcownicy oświaty na Zachodzie,
i że jeżdżę do pracy pendolino, to nie mam pojęcia jak żyje lud prosty ...:)

Chodzi o wątpliwą podstawę tego przekazu,
że oto przyjdą niewypasieni jeszcze na państwowym, nowi z partii prawicowych i będą odbudowywać te zgliszcza.

Chodzi o kłamliwość tezy, że obywatele nie budują cegła po cegle tego wspólnego dobra, że nie pielęgnują ogrodów, że nie myślą o przyszłości.

To bzdura, kłamstwo, to pi-a-rowe pierdnięcie, to pani Szydło robiąca sobie zdjęcia na tle zrujnowanej fabryki w Nowej Soli, która myśli, że ją mieszkańcy obłapią za to za nogi, i że zapomną, że to za rządów PiS Nowa Sól była rozprzedawana.

Obywatele są tutaj cały czas.
Także wtedy, gdy politycy zajmują się moralnością cudzych dup,
i zapewnianiem stałego dochodu wyznaniom napływowym.

#polskawruinie

Komentarze

  1. Marzy mi się, by w rocznicę objęcia władzy przez PiS obchodzić święto IV Rzeczpospolitej, które by polegało na wyłączeniu z użycia wszelkiej infrastruktury, która powstała za rządów PO, by obywatele mogli w pełni chłonąć atmosferę IVRP. Pozamykać autostrady, stadiony, na Stadion NArodowy zaprosić Wietnamską mafię, tak jak to robił Lech Kaczyński jako prezydent Warszawy, zrobić tam takie samo centrum przestępczości detalicznej, jakie funkcjonowało za Lecha Kaczyńskiego pod nazwą "Jarmark Europa". Pozamykać obwodnice, wyłączyć wszelkie inwestycje powstałe po 2007 i hucznie świętować pamięć koalicji Kaczyńscy- Lepper- Giertych+ służby pod egidą Mariusza Kamińskiego, Kaczmarka, agenta Tomka, Zysia Ziobro.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zauważ, że w czasie dzisiejszych obchodów prezydent już zmienił zdanie na temat ruin i zgliszczy - najwidoczniej od 6 sierpnia pięknieje nasz kraj z dnia na dzień.

      Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty