XXIV. ... a woman’s “system never does two things well at the same time.”

10.10.1885, panie doktorki: Anandabai Joshee,
Kei Okami & Tabat M. Islambooly.
źródło: huff.

Absolwentki MCP, w XIX wieku, gdy kobiety nie miały ze względu na swój gender prawa głosu, a idąc do collegu ryzykowały poważnymi problemami ze zdrowiem, takimi jak: neuralgia, choroby macicy, histeria i inne zaburzenia psychiczne oraz oczywiście bezpłodność ... bo pamiętajcie nie-feministki i przeciwnicy ohydnej ideologii gender: system nerwowy kobiety nigdy nie robi dobrze dwóch rzeczy w tym samym czasie, jak mówi wieszcz (Edward H. Clarke).

Komentarze

  1. Myślę, że nadpapież Terlikowski by Cię uświadomił, jak bardzo nauka szkodzi kobiecie- wszak niedawno ogłosił (przeczytałem o tym wczoraj), iż szczepionka przeciw wirusowi brodawczaka powoduje rozwiązłość seksualną.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Np Terlikowski na szczęście jest bezpieczny - nie sądze, aby groziło mu zarażanie tym wirusem. Co innego rak prostaty ...

      Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty