Tu się szybko nie zmienia - fragmenty wcześniej niepublikowane.

Ciekawa jest taka archiwalna podróż w czasie :)

10.03.2013
Ktoś pamięta prezesa Kaczyńskiego z tabletem w Sejmie?
Miał to być tekst pt. "Wielka sztuka interpretacji".

Wg jednych to była kompromitacja (prezes Kaczyński w roli uchwytu na iPada), wg innych(ego) pan Tusk "był po prostu przerażony" i był to nokaut. Wszelkie światy rodzą się w głowie. "My stoimy tam, gdzie iPad, oni tam, gdzie szczaw" - podzielił się wówczas swoimi przemyśleniami Adam Hofman z Radiem Zet.
Adamie, gdzie jesteś teraz??

24.12.2013
"Njusy z dupy czyli z Sejmu"
Poseł Stanisław Pięta (PiS) przemówił w okolicach świąt bożego narodzenia niekoniecznie ludzkim głosem ukontentowany karami w Ugandzie za homoseksualizm, choć Ugandyjczycy to wg niego dzicy ludzie. ale Złotousty w tym samym roku przemówił na twiterze tako: "Kto nie popiera PiS-u to zdrajca, kretyn albo niedostatecznie poinformowany w najłagodniejszym przypadku :)". Czyli nie mamy chyba żadnych pytań? :)

Poseł Jarsoław Katulski (PO) uważał z kolei, że naczelnym zajęciem posłanek przed świętami jest lepienie pierogów. Ze szczerego serca to powiedział. My naprawdę jeseśmy cofnięci cywilizacyjnie, bo szczerze nie rozumiemy czemu pewne teksty są seksistowskie. Szczerze, nie z hipsterskiego buntu. Poseł jest teraz radnym w kujawsko-pomorskiem. w Polsce nadal można takie pierdoły gadać bez konsekwencji.

1.03.2014
to miał być dłuższy tekst pt. "Major rant"

Droga Mu,
Muszę sobie jasno uświadomić, że ludzie nie zajmują się nauką tylko pierdołami i onanizmem (może onanizm to już nie takie pierdoły, ale OK). Skąd to wiem? Np. po wynikach wyszukiwania na moim blogu. Są takie tematy, które zapodałam dla śmichu, a gawiedź się na nie rzuciła jak mieszkańcy Kibi-Kibi na stęchłe bułeczki (nie pytaj mnie proszę o Nibiru i o symbole, których należy się wystrzegać!).
Zapodaję ci sympatyczny link:

Hawkeye Astro-Blog.

14.01.2015
Charlie Hebdo.
Ten typ humoru średnio mi odpowiada, ale ...
gdy czytam, że z pewnych rzeczy śmiać się nie wypada ...
że "pomyśl sobie, gdyby lokalna gazeta nabijała się tak z twojej matki" ..

mówię:

pomyśl, co w twoim życiu doprowadziło do tego, że postacie fikcyjne traktujesz wyżej od życia realnego tu i teraz, i ludzi takich jak ty, przemijalnych, z krwi i kości.
pomyśl i poszukaj pomocy.
bo z tego powodu na Bliskim Wschodzie giną codziennie setki ludzi.
to nie jest normalne, coś, kiedyś, musiało ci się stać.


źródło

taki zabieg odśmiecania archiwum ... ciekawe, co tam jeszcze znajdę ...
PS. wiem. nadużywam słowa "pierdoły". hm ... w.h.y?

Komentarze

Popularne posty