I. Też lubisz fotografować się z cudzymi dziećmi?

20 kwietnia 1939 w dniu swoich 50-tych urodzin, Orle Gniazdo Bawaria
Wegetarianin i zaciekły wróg palenia papierosów, niespełniony malarz dwukrotnie odrzucony przez wiedeńską Akademię, dużo czytał, uwielbiał Wagnera. Podobno miał tylko jedno jądro, ale czy można ludziom wierzyć we wszystkim? :)
_____________
_____________

Tym zdjęciem rozpoczynam nowy wątek: ciekawe fotki z przeszłości.

Komentarze

 1. Myślałem,że na starość zagraża mi nietrzymanie moczu.Mało się nie posikałem gdy zobaczyłem zdjęcie i skojarzyłem sobie w sekundę o co chodzi. MYSZKO udało Ci się doskonale:):) Miłego dnia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj, Myszko...
  Nie wiem co napisać... Poza tym, że ubaw mam po pachy. Ja wiem, że postać samego Hitlera nie powinna mnie bawić, bo nie był on clownem a człowiekiem(?), który nie miał w sobie nic, co ludzkie i zgładził miliony ludzi, nie babrząc sobie przy tym swych dłoni. Nie umiem go określić żadnymi przymiotnikami, ponieważ każdy jest za słaby a dobitnych określeń słowniki nie zawierają w swych zasobach.
  Jednak analogia jest dobitna i zabawna ;-)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. On jest mały, zahukany i zastanawiam się tylko czy też mlaska.:):) Myszko do tego zdjęcia nie potrzeba komentarza, może i dobrze,że zaskoczyłaś.

  OdpowiedzUsuń
 4. kawa_z_chili@op.pl29 maja 2010 21:12

  No genialne zdjęcie, facet wydawałoby się bez nałogów, ale podobno lubił nieczystości w seksie, ha ha...jak to jednak niespełnienie powoduje potem taki przerost ego....i tylko w alkowie nadal był śmieciem ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Myszko, bez Ciebie byloby nudno! Juz sie szykuje na następna gimnastyke umyslu i poczucia humoru. Sciskam szczerze. anafiga

  OdpowiedzUsuń
 6. lezi, leb ed te, jeden ces , u den ne previd , se te res, ke te noje , te ze vode. .... belli si, ni vec.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli to tylko możliwe (a możliwe jest ZAWSZE), NIE wybieraj komentowania jako: ANONIMOWY, tylko "Nazwa/adres url".

Nawet, gdy nie masz swojej strony/bloga (czyli adresu url), NAZWA WYSTARCZY. I wtedy wiem, że ty to Ty :). And we can talk ...


W przypadku podejrzenia, że uporczywe podpisywanie się jako anonim jest spowodowane tym, że nie jesteś dość rozgarnięty/a, zastrzegam sobie prawo kasowania. Swoją głupotą nie należy męczyć innych.
Miłego dnia :)

Popularne posty